امتیازبندی جدید پروسه ی نیروی کاری متخصص فدرال

دولت فدرال کانادا از تاریخ 1 جولای 2012(11 تیرماه 1391) پذیرش نیروی متخصص کاری فدرال را متوقف و اعلام قوانین و رشته های جدید در این زمینه را به اوایل سال 2013 موکول کرد.
 در ماه آگوست 2012 (مردادماه 1391) روزنامه ی رسمی دولت کانادا (Gazette) اصلاحات و امتیاز بندی پیشنهادی برای پروسه ی  Federal Skilled Worker (نیروی کاری متخصص فدرال) را منتشر نمود که خلاصه ی آن را به نقل از وب سایت این روزنامه به اطلاع شما میرسانیم.

پیشنهاد ما به شما :از آنجا که لیست
جدید مشاغل مورد نیاز  دولت کانادا هنوز اعلام نشده است توصیه میشود چه افرادی که در لیست مشاغل قبلی بوده اند و چه دیگر افراد تا زمان اعلام رسمی قوانین و رشته ها ، مهارتهای زبان خارجه خود را به منظور اخذ مدرک آیلتس تقویت کنند (لازم به ذکر است که برای افرادی که دارای مدارک بین المللی زبان فرانسه نیز باشند امتیاز جداگانه منظور خواهد شد)

نکته1: امتیاز سابقه کار تنها به افرادی اعطا میشود که دارای بیمه کاری باشند و یا در حین کار خود به اداره دارائی مالیات پرداخت کرده باشند که دسته دوم عمدتا شامل افراد خوداشتغال میشود.

نکته2 : بدیهی است که اصلاحات فعلی هنوز تصویب نشده و تا زمان تصویب نهایی آنها در آغاز سال 2013 ممکن است دستخوش تغییرات جزئی و کلی گردند.

نکته3 : در صورتی که این قوانین پیشنهادی تصویب شوند هر فرد در صورت نیاز به آزمون آیلتس و به منظور افتتاح پرونده باید آیلتسی بیاورد که هر یک از چهارمهارت آن حداقل معادل 6 باشد.

 
لطفا فایل مربوط به امتیاز بندی را از اینجا دانلود کنید.
بازدید : 3652 5 مهر 1391 ساعت 07:33 ب.ظ
برچسب ها : امتیازبندی فدرال ، لیست مشاغل فدرال ، مشاغل مورد نیاز کانادا ، قوانین کانادا
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها